Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Duvar Tipi Klima Servisi

Duvar tipi klima servisi tecrübemizle 12 yıldır klima sektöründe İstanbul ve çevresinde hizmetinizdeyiz. Klimalar, günümüzde lüks olmaktan çıkmış, bir ihtiyaç haline gelmiştir. Klimalar sayesinde dört mevsim hem ısınmakta hem de serinlemektesiniz. Klima seçimi kadar, bakımı ve olası arıza durumlarında servis seçimi de önemlidir. Alanında uzman ve profesyonel yönetime sahip bir servisle çalışmak her zaman yararınızadır.

Klima Servis Hizmetimiz Nelerdir?

Klima alırken, teknolojik özelliklerine, elektrik tasarrufuna dikkat ediyorsunuz. Aynı dikkati bakım ve servisi için de gösteriyor musunuz? Çünkü klimalar elektronik ve hassas araçlar olduğundan yetkili ve profesyonel ekipler tarafından kontrolleri yapılmalıdır. Uzun yıllar sorunsuz ve rahat bir şekilde klimanızı güvenle kullanmanız için profesyonel desteğimizi sunuyoruz. Duvar tipi klimalarınızda sizlere şu hizmetleri veriyoruz.

1. Keşif

Klimaların montajı veya sökülmeleri belirli bir plan, düzen içinde yapılmaktadır. Her iki işlem de büyük tecrübe ve profesyonellik istiyor. Çünkü keşfi yapılmadan, kara düzen yapılan montaj veya sökme işlemleri hem klimaya zarar verecek hem de çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu nedenle ister montaj isterse başka işlem olsun duvar tipi klima servisi ekibimiz keşifte bulunuyor. En uygun alanı ve düzeni belirleyip, maksimum verimlilik almanız için çalışıyoruz.

Yeni bir klima almak istiyorsunuz ama birçok marka ve model arasında kaldınız. Yanlış bir karar vermeden önce bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belirtilen gün ve saatte ekibimiz adresinize gelmektedir. Sizinle birlikte maksimum verim alacağınız klimanın hangisi olacağını belirliyoruz. Kullanacağınız alana ve duruma göre klima seçimini yapıyoruz.

2. Klima Montajı

Duvar tipi klimalarınızın montajını sizin zamanınızı çalmadan hızlı ve güvenli şekilde montajını yapıyoruz. Bir telefonla veya web sitemizden servis talep formu doldurarak randevu alıyorsunuz. Ekibimizin müsaitlik ve sizin uygun zamanınıza randevu veriyoruz. Belirtilen saatte alanında uzman ve profesyonel ekibimiz adresinizde oluyor.

Duvar tipi klimanızı, yaşam alanınızın en uygun ve verimli yerine montajını yapıyoruz. Yeri için sizinle ortaklaşa karar veriyoruz. Klimanın iç ve dış ünitelerini büyük bir hassasiyetle uygun yere yerleştiriyoruz. Sizin kontrolünüzde ilk çalıştırmayı yapıyoruz. Kurulum sürecinde sizin fazla zamanınızı almıyoruz. Gerekli ve pratik bilgileri veriyoruz, varsa sorularınızı yanıtlıyoruz.

3. Klima Bakımı

Klimanın periyodik bakımları çok önemlidir. Klimanızın bakımını yaptırmak için bozulmasını beklemeyin. Düzenli olarak bakımını yapmazsanız, klimanız hem verimden düşecek hem de kirli hava solumanıza yol açacaktır. Bu nedenle her yıl periyodik olarak klimanızın bakımını yaptırmanız sizin yararınızadır. Genel olarak klimanızın bakımında şu temel işlemleri yapıyoruz;

  1. İç ve dış ünitelerin gerilim, akım, voltaj ölçümleri
  2. Alçak/yüksek basınç devresi basınç ölçümleri
  3. Filtrelerin bakımı ve temizliği
  4. Bakır boru hattı kontrolü
  5. Drenaj hatlarının genel kontrolü, temizliği
  6. Elektronik kartların kontrolü
  7. Oda termostat ayarlarının kontrolü
  8. Fan motorları gözden geçirilir

Klimanızın bakımını yetkili ve profesyonel duvar tipi klima servisi ekibimize yaptırdığınızda hem klimanızın ömrü uzamış hem de temiz hava solumuş olursunuz. Düzenli olarak bakımını yaptığınızda enerji tasarrufunun yanı sıra yüksek verimlilik kazanırsınız.

4. Klima Tamiri

Klimanız kullanım, donanımsal veya elektriksel sorunlara bağlı olarak arıza verebilir. Bu gibi durumlarda strese veya endişeye kapılmanız gerekmiyor. Firmamızla iletişime geçtiğinizde en kısa sürede adresinizde olarak, size yardımcı oluyoruz.

Klimanız arıza verdiğinde servisimizi aramadan önce klimanıza elektrik geldiğinden emin olun. Klimanıza elektrik geliyor fakat kompresör çalışmıyorsa klimanızı kapatın. Elektrik geliyor, kompresör çalışıyor fakat ısıtma/soğutma yapmıyorsa yine klimanızı kapatıp, servisimizle irtibata geçin.

Uzman ekibimiz, gerekli kontrolleri yaparak arızanın kaynağını buluyor. Gerekli çözüm hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Kalıcı ve güvenli şekilde klimanızın onarımını yapıyoruz. Parça değişimlerinde garantili ve birinci sınıf yedek parça kullanıyoruz. Klimanızı sorunsuz çalışır şekilde size teslim ediyoruz.

5. Teknik Destek Ve Danışmanlık Hizmeti

Klimalar, beyaz eşya grubunda yer alıyorlar. Elektronik ve teknik donanıma sahiptirler. Bu nedenle yeterli bilgiye ve deneyime sahip olmayan kişilerce açılmaları, tamir edilmeleri, hatta montajları çok risklidir. Yanlış yapılacak en ufak bir işlem bile klimanıza zarar verecektir.

Klima bakımı, montajı, duvar tipi klima servisi gibi konularda her türlü danışmanlık hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz bu konularda size yardımcı olacaktır. Ehliyetsiz kişilere klimanızı teslim etmeden, klimanızla ilgili yanlış bir işlem yapmadan önce firmamızla iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Firmamızla İletişime Nasıl Geçebilirsiniz?

12 yılın verdiği deneyim ve profesyonel çalışma ruhuyla İstanbul ve çevresinde iklimlendirme alanında hizmet veriyoruz. Firmamızla her türlü iletişim kanalından iletişime geçebilirsiniz. 0212 909 99 72 çağrı hattından veya 0539 462 84 72 kişisel hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Telefonda sizi karşılayan çalışanlarımız, sizin derdinizi çok iyi anlayıp, en uygun yönlendirmeyi yapacaktır. Size zaman kaybettirmeden, endişeye sevk etmeden çözüm yolunu sunacaktır. Gerekli durumlarda teknik servisle irtibata geçerek, sizi aydınlatacaktır.

Servis Talep Formu Doldurabilirsiniz

Firmamızı telefonla arayıp, servis talebi oluşturmak istemeyebilirsiniz. Web sitemizden servis talebinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Servis talebini kendiniz oluşturmak isterseniz iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ana sayfanın sağ üst bandında "Servis Talebi Formu" sekmesi bulunuyor. Sekmeyi tıkladığınızda karşınıza bir form geliyor. Formda; adınız, soyadınız, telefon, e-posta adresi bilgilerini giriyorsunuz. Talep bilgisi olarak; keşif, bakım, montaj, servis seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. "Servis Talebi Gönder" seçeneğini tıkladığınızda talebiniz oluşuyor.

Ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapıyor. Sorununuz hakkında kısa bir bilgi aldıktan sonra sizin için de uygun olan gün ve saat için randevu veriyoruz. Güler yüzlü, insan ilişkilerinde deneyimli profesyonel ekibimiz belirtilen gün ve saatte adresinizde oluyor.

Duvar tipi klima servisi İklimsel Klima olarak klasik servis yaklaşımdan uzaklaşarak, çağdaş ve yenilikçi çözümleri kaliteli ve en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.