Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Salon Tipi Klima Servisi

Salon tipi klima servisi, yaşam alanı içerisinde sık olarak kullanılması ve hava kalitesinin öneminden dolayı üzerinde incelikle durulması gereken bir noktadır. İklimsel Klima çalışanları, salon tipi klimalar için ayrıntılı bilgi ve deneyime sahip olarak işlemleri gerçekleştirmektedir. Piyasada yer alan klima modellerinin her biri üzerine ayrıntılı deneyimleri bulunmaktadır. Salon tipi klimaların servislerinde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

İklimsel Klima, firma olarak 12 yıl boyunca klima servislerini özveriyle yapmaktadır. Salon tipi klima bakım, onarım ve montajları ile yaşam alanlarını güzelleştirmektedir.

Salon Tipi Klima Bakımı

Salon tipi klimaların bakımları sırasında yaşam alanı merkezinde bulunması nedeniyle daha ayrıntılı noktalar bulunmaktadır. Ailelerin uzun vakit geçirdiği ve bu süre zarfında klimaların çalıştığı durumlarda klimalar daha fazla bakıma ihtiyacı olabilmektedir.

Salonda yer alan klimaların temizlik bakımlarının düzenli olarak yapılması ile en çok vakit geçirilen ortam havası temizlenmiş olacaktır. Havanın temizlenmesi için yalnızca dış filtre değil, içyapının da bakımdan geçmesi gerekmektedir.

Evlerde yer alan salon tipi klima servisi için düzenli olmak gerekmektedir. Bakımlar sayesinde enerji tasarrufu sağlanmakta ve gün içerisinde sürekli olarak tasarruf edilmektedir. Bu durum klimanın ömrünün uzaması ve performansının artmasında da etkili olmaktadır.

Salon tipi klimalar için uzman kadro ile işlemler yapılmaktadır. İşlemler öncesinde ücretsiz keşif talebi oluşturarak, teknik servis ekibinin görüşü alınmaktadır. Hızlı servis seçeneği ile daha hızlı bir onarım ya da bakım aşaması gerçekleşmektedir.

Salon Tipi Klima Onarımı

Salon tipi klima onarımlarında ayrıntılı ve özenli bir dikkat gerekmektedir. Salonda yer alan ve hava kalitesini etkileyen bir durumdur. Özellikle yaz ayları içerisinde hava akışının stabil kalması ile durum daha önem kazanmaktadır.

Yaz aylarında serin bir ortamın yanı sıra temiz havası olan bir salon tercih etmek adına bakımların düzenli olması önemlidir. Bakımların yapılması ile klimanın döndürdüğü hava akışı temiz olmakta ve daha stabil çalışmaktadır.

Salonda yer alan klimaların daha çok çalışması ve daha önem arz etmesi nedeniyle bakımlarında gecikme oluşmamalıdır. Bakımlarında oluşacak olan gecikmeler sonucunda arızalanmalar, performans kayıpları, enerji israfı gibi durumlar yaşanmaktadır.

Maddi bir değerin yanı sıra konforlu bir alan sunan klimalar için hızlı bir bakım süreci yaşanmaktadır. İklimsel Klima, alanında gösterdiği başarılı bir çalışma sistemi ile klima servislerini yapmaktadır. Klimaların işleyişlerini fabrika çıkışlarında olduğu hale getirmektedir.

Salon Tipi Klima Montajı

Evlerin en kullanışlı yerlerinde durması nedeniyle salon tipi klima servisi, elzem bir öneme sahiptir. Servis hizmetleri içerisinde yer alan montaj aşaması içinde bu durum bu şekildedir. Salon içerisinde aile veya ev sahibi için kullanımlarda klima montajına dikkat edilmelidir.

Klimaların montajları sırasında salonun incelenmesi ve yer tespitinin yapılması gerekmektedir. Yer tespitinde en iyi performansın ve en uzun çalışma sürelerinin alınması amaçlanmaktadır. Bu amaç adına konusuna hakim İklimsel Klima çalışanları incelemelerini yapmaktadır.

Klima montajı sırasında kullanılmakta olan malzemelerin en üst kalitede ve modele uygun olarak seçilmesi gereklidir. Malzeme seçimleri, klima performansı adına önemli bir yer kaplamaktadır. İklimsel, piyasada yer alan modellere en uygun ve kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Klimaların montaj aşaması içerisinde ortam verimlilik testleri yapılmaktadır. Verimliliğin ortam üzerinde incelenmesi daha etkili bir çıkarım sunmaktadır. İç ve dış ünitenin montajlarının yapılması ile elektrik tesisatı döşemesi yapılmaktadır.

İklimsel Servis Hizmetleri

İklimsel, İstanbul’da yer alan kuruluşu ile Bakırköy merkezli olarak 12 Yıllık bir hizmet geçmişine sahiptir. Klima servisi için gerekli olan tüm gereksinimleri karşılaması ve üzerine deneyimi eklemesi ile klima performansında en iyi durumları yakalamaktadır.

Web sitesi üzerinde de belirtilen hizmetlerin içerisinde müşterileri için gereken bütün işlemler bulunmaktadır. Ücretsiz keşifler ile bilgilendirme işlemleri yapılmaktadır. Hızlı servis ile gerekli görülen işlemlerin en yakın ekip tarafından yapılması sağlanmaktadır.

Hızlı servis işlemleri, salon tipi klima servisi içinde aynı prosedürle gerçekleşmektedir. Salon tipi klimalar için gerekli olan onarım, bakım ve montaj işlemleri en iyi standartlar ile gerçekleşmektedir. İşlemlerin İklimsel güvencesi ile yapılması ve klimanın verimlilik değerlerinin en üst noktada olması ile yapılmaktadır.

Hava Kalitesi Ve Düzenli Bakım

Salonda yer alan salon tipi klima servisi önemleri en çokta hava kalitesi için gerekmektedir. Yaşam alanı içerisinde temiz hava solumak ve serin bir ortam yakalamak için bakımların önemi büyüktür. Bakımların yapılması ile iç temizlikler ve mekanizmaların temizlenmesi en ayrıntılı noktalara kadar yapılmaktadır. Bu işlemlerin yapılmasında her modele karşı bilinmesi gereken teknik bilgiler bulunmaktadır.

Montaj Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Montaj işlemleri, klimanın takılacağı alanın iyi bir şekilde analiz edilmesi ile başlamaktadır. Bu incelemede dikkat edilmesi gereken noktalar ile klima verimliliği arttırılmaktadır. Verimlilik, performansı için ve bakım süresinin ne kadar olacağını da etkileyen bir aşamadır.

Klimaların analizlerinin tamamlanması ile belirlenen yere montaj işlemleri yapılmaktadır. İç ve dış ünitelerin sabitlenmesi ile tesisat işlemleri tamamlanmaktadır. Bu durum her modele ve klima yapısına göre değişebilmektedir.

Salon Tipi Klimalar İçin Servis Fiyatları

Salon tipi klimaların düzenli olarak bakım gerektirmesi ve bakımlarının önemi nedeniyle İklimsel tarafından uygun fiyatlarda yapılmaktadır. İklimsel, yapı gereği müşterilerine en uygun ve en iyi hizmeti ulaştırmaktadır.

Klimalar İçin Enerji Tasarrufu

Klimaların bakımları ve onarımları, enerji harcama miktarlarını etkilemektedir. Klimaların çalışmasında verimliliğin artması ile performans artmaktadır. Bununla birlikte enerji sarfiyatı da pozitif yönde etkilenmektedir.

Klimaların yaz ayları içerisinde aktif olarak kullanılması ve kış aylarında gereksinimlerinin çok olması nedeniyle tasarruf büyük etki yapmaktadır. Enerji tasarrufunun sağlanması ile daha verimli ve daha ucuz bir çalışma sağlanmaktadır. Klimaların montaj işlemlerinin başından bakım ve onarımlarına kadar özenli bir hizmet sunulmaktadır.