Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Multi Klima Servisi

Multi klima servisi için İklimsel bünyesinde yer alan hizmetler kullanılmaktadır. Multi klimalar, hassas ve değerli olan aletlerdir. Bu nedenle bakımlarında daha hassas ve uzman bir kadronun olması gerekmektedir. Alanında 12 yıldır göstermiş olduğu hizmet ile İklimsel, klima servis hizmetlerine devam etmektedir. Web sitesinde yer alan ücretsiz keşif hizmeti ile klima değerlendirmesi yapılmaktadır.

İklimsel Klima, multi klimalar için gerekli olan birimle hem montajlarında verimi yükseltmeyi hem de bakımlarda verimi yükseltmeyi sağlamaktadır.

Multi Klima Servisi

Multi klimalar, tek bir dış ünite ve çoklu iç ünite özelliği ile kullanışlı bir hizmet sağlamaktadır. Yapı gereği daha yoğun bir çalışmaya sahip olan klima modelidir. Bu nedenle performansında düşme ve arızalanmalar için bakım gerektirmektedir.

İklimsel, multi klima servisi için gerekli olan uzman yapıya sahip olarak hizmet vermektedir. Alanında 12 yıldır süren hizmeti ile başarıyı sağlamaktadır. Her model üzerine yoğunlaşan ve organize bir şekilde hizmet vermektedir.

Multi klima montajların sırasında dikkat edilmesi gereken huşuların gerekli şekilde yapılması ile en yüksek performans alınmaktadır. Bu nedenle montajlar sırasında yapılan işlemlerin önemleri büyüktür.

Multi klima bakımları içerisinde özellikle üzerinde durulması gereken iç spin kısımları için özen gösterilmelidir. İklimsel, hizmetlerinde klimaların en iyi şartlar altında çalışmasını sağlamaktadır. Bu işlemler içinse gerekli aşamalar uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

İklimsel Multi Klima Bakımları

İklimsel bünyesinde yer alan multi klima servisi, sağlıklı bir oda havası olması için ve enerjide yapılan tasarruflar için uygulanmaktadır. Multi klimaların düzenli olarak bakımlarının yapılması ile verim değerleri yükselmektedir.

Multi klimaların servislerinin yapılmasında alanında uzman kişiler gerekmektedir. Her marka ve modele uygun bir bilgiye sahip olan bir kadro, İklimsel bünyesinde bulunmaktadır. Hızlı servis seçeneği ile anında yönlendirmeler sağlanmaktadır.

İklimsel bünyesinde satın alınan klimalar için 3 yıl süreli olarak garanti işlemleri uygulanmaktadır. Klimaların insan hayatında önemli bir yere sahip olması ve kötü koşulların sağlık için olumsuz olmasından dolayı bakımların önemi bulunmaktadır.

Bakımların yapılmasında, İklimsel multi klima servisi için uygun fiyat aralığı belirlemektedir. Fiyatların uygun olması ve hizmetlerin hızlı, kalite standartları ile gerçekleşmesi ile işlemler tamamlanmaktadır.

İklimsel Multi Klima Onarımları

Klimaların bakımsız olması, ortam şartlarının kötü olması ya da sık bir çalışma aralığının olması gibi durumlar sonucunda arızalar oluşmaktadır. Arızaların engellenmesi için bakımlar ve montaj özellikleri önemli olmaktadır.

Multi klimalar için gerekli olan onarımların marka ve model bilgisi ile tespit edilmesi gerekmektedir. Ardından en uygun malzeme kullanılarak ve tecrübeli bir yapıdan geçerek onarımı sağlanmalıdır. Klimaların bakımlarında ve onarımlarında uygun malzeme kullanımı önemlidir.

Klima onarımlarında ve özellikle multi klima servisi için önem arz eden verimlilik konusu üzerinde durulması gerekmektedir. Uzman bir bakışın en büyük farkları arasında verimin değerlendirilmesi bulunmaktadır.

Filtre temizlemenin dışında iç akşamların ve sistemlerin verim üzerindeki etkisinin arttırılması gerekmektedir. Klimaların filtre temizlenmesinde 10 ile 15 gün arasında işlemler yapılmalıdır. Bu durum 4 ile 5 ay arasında ise uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. İklimselin sahip olduğu ekip ile verimlilik en yüksek seçenekler ile sağlanmaktadır.

İklimsel Multi Klima Montajları

İklimsel bünyesinde yer alan multi klima montajı ile en yüksek verimlilik ve sağlıkta klimalar montajlanmaktadır. Montajlanma sırasında verimlilik testlerinin tekrarlanması ve kapalı alan içerisinde en uygun yerin belirlenmesi sağlanmaktadır.

Montajlar içerisinde malzeme seçimleri, doğrudan doğruya klima verimini etkilemektedir. Malzeme seçimlerinde marka ve model özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. İklimsel, montajlar sırasında en kaliteli montaj malzemeleri kullanmaktadır.

Multi Klima Ücretsiz Keşif

İklimsel, hizmeti içerisinde ücretsiz keşif seçeneği sağlamaktadır. Oldukça kullanışlı bir hizmet olarak uzun sürelerdir işlemde bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden yapılan ücretsiz keşif randevusu ile değerlendirme ve incelemeler yapılmaktadır.

Ücretsiz keşif işlemleri, montajlar için ve bakımlar için ya da onarımlar içinde kullanılmaktadır. Sistem üzerinden alınan randevu saati içerisinde uzman ekip incelemeleri yapmaktadır. Ücretsiz olarak gerçekleşen ve duruma dair bilgilendirme ve yapılması gerekenlere dair açıklama yapılmaktadır.

İklimsel, multi klima servisi için gerekli olan ücretsiz keşifleri bünyesinde bulundurmaktadır. Belirlenen tarih içerisinde maksimum değerlerin alınması için işlemler yapılmaktadır. Verimlilik değerlerinin incelenmesi ve bunun sonucunda değişikliklerin yapılması sağlanmaktadır.

Multi Klima Hızlı Servis

Hızlı servis işlemleri, İklimsel içerisinde bulunan en yakın ekibin alana yönlendirilmesi ile oluşan bir hizmettir. Klima işlemlerinin olabildiğince hızlı yapılması ve durumların tespit edilmesi ile sonuçlanmaktadır.

Multi klima servisi için hızlı işlemler ile yaz, kış demeden çalışan klimalar için gerekli işlemler anında yapılmaktadır. İşlemlerin profesyonel bir çerçevede gerçekleşmesi ve değerlerin ölçülmesi sonucunda en gerçek değerlerin bulunması sağlanmaktadır.

Profesyonel Kadro İle Servis İşlemleri

Klima servisinin yapılmasında alanın geniş olması, durumun ciddi olması ve etkilerinin geniş bir aralığa sebep olmasından dolayı profesyonel kadro gerekmektedir. Klimanın en iyi şekilde tanınması ve durum değerlendirmesinin doğru bir şekilde yapılması ile işlemler gerçekleşmektedir.

Montaj işlemleri, bakım işlemlerinin yanı sıra onarım işlemleri için gerekli olan bilgi birikimi uzman bir ekip içerisinde yer almaktadır. İklimsel bünyesinde emek veren 12 yıllık bir ekip ile hizmetler süregelmektedir.

Multi Klima 3 Yıl Garanti Güvencesi

İklimsel klima servisi tarafından işlem gören bir klima için 2 yıl garanti süresi sunulmaktadır. Garanti ile 2 yıl içerisinde net olarak verimliliğin yüksek olması, bakım ve onarımların garantiye alınması sağlanmaktadır.

Klimaların çalışma mekanizmasındaki ve etki ettiği alandaki durum düşünüldüğünde garanti şartları oldukça iyi durumdadır. Klimaların düzenli bir ilgi istemeleri ve insan konforunda yarattıkları fark nedeniyle gerekli görülen işlemler aksatılmamalıdır. Bakımların düzenli olması ve montajların doğru olarak yapılmış olması gerekmektedir.