Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler klima servisi olarak bütün klima markaları için en iyi hizmeti sunmaktayız. Isıtma ve soğutma olarak faydalanan klimalar, günlük yaşamda büyük önem arz etmektedir. Her evde klima kullanımının başlaması ile birlikte klima servisi hizmeti de önem kazanmaktadır. Bakımı yapılmayan klimalar, ekonomik zararlarının yanı sıra sağlık yönünden de zarar vermektedir. 6 ayda bir bakımı yapılan klimalar, verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Dört mevsim faydalanılan klimalarda oluşan arızalara anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Zamanında ve doğru bir şekilde müdahale edilmeyen klimaların ömrü azalmaktadır. Klima servis hizmetinin doğru seçimi, klimaların verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ürünler ve arızalar konusunda bilgili olan müşteri hizmetlerimiz, anlık destek vermektedir.

Garantili Klima Servisi

Her müşterinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt veren Bahçelievler klima servisi maliyeti yüksek arızaların önüne geçmektedir. Deneyimli teknik kadromuz, güvenilir ve kusursuz hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat verilen kesintisiz hizmet, kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Klimasında herhangi bir sorun olmayan müşterilerimiz de 6 ayda bir klima bakımı yaptırtmaktadır.

Bahçelievler Klima Bakımı

Klima filtrelerinin temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların verimliliği düşmekte olup enerji sarfiyatı artmaktadır. Klimada en iyi verimi az maliyet ile almak isteyenler, Bahçelievler klima servisi klima bakımı hizmetinden faydalanmaktadır. Klimanın resetlenmesi gereken durumlarda, müşteri hizmetleri ücretsiz destek sağlamaktadır. Uzaktan yapılan işlemler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bahçelievler Klima Servisi Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti politikasına dayalı hizmet veren firmamız, garantili ve konforlu klima servisi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz her türlü hizmet işlemleri ve sorun için firmamıza başvurabilmektedir. Uzman ekibimiz çalışmalarını gerçekleştirirken bütün güvenlik önlemlerini almaktadır. Yaz veya kış demeden klima servisi hizmetinden faydalanılması mümkündür.

Klimaların bakım ve onarımları için titiz davranan firmamız, çözüm odaklı davranmaktadır. Avrupa standartlarına uygun ekipman kullanılmakta olup sektördeki yenilikler yakından takip edilmektedir. Bakımı yapılan klimalar ilk günkü gibi kullanım sağlamakta olup uzun ömürlü olmaktadır. Klimalarda oluşan çeşitli problemlere kalıcı çözüm bulan Bahçelievler klima servisi tüm klima modelleri için hizmet vermektedir.

Bahçelievler Klima Temizliği

Yaşam kalitesini artıran klimalar, ev ve iş yerlerinde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Klimaların çalıştığı ortam, çalışma zamanı ve diğer etkenlerden dolayı klima temizliği gerekli olmaktadır. Klimaların temizliğinin yapılması, virüslerin yayılmasını engellemektedir. Bakteri üretiminin önüne geçilmesinin yanı sıra klimanın performansına da olumlu etki etmektedir.

Klima temizliği basit gibi görünse de ciddi anlamda profesyonellik gerektirmektedir. Klima temizliği sırasında yapılabilecek en ufak bir hata, cihazın performansının kötüleşmesine neden olmaktadır. Ciddi maddi zarara uğramak istemeyenler, klimaların bakımı için firmamız ile iletişime geçmektedir. Klima temizliğine başlamadan önce performans kontrolü yapılmaktadır. Genel temizlik için kullanılan temizlik malzemelerin aksine klima temizliği için özel malzemeler kullanılmaktadır.

Bahçelievler Klima Montajı

Her geçen gün evine klima taktıran kişi sayısı artmaktadır. Klima almaya karar verenler, montaj için Bahçelievler klima servisi aramaktadır. Klimanın kurulumu için müşterilerimiz firmamıza herhangi bir endişe taşımadan güvenebilmektedir. Montaj işlemi yapılmadan önce klimanın kurulacağı yerin belirlenmesi gerekmektedir. Klimanın türü ve özellikleri fark etmeksizin, montaj hizmeti sunulmaktadır.

Montaj işlemi sırasında, klima en ufak bir zarar görmemektedir. Uzman ekiplerimiz son derece hızlı ve kolay bir şekilde klimanın kurulumu gerçekleştirmektedir. Her yeri ısıtabilecek veya soğutabilecek yüksek bir noktaya yerleştirilen klima, tutucu parçalar ile sabitlenmektedir. Klimanın montajı gerçekleştirildikten sonra içeride bulunan hava akışı test edilmektedir.

Bahçelievler Klima Montaj Fiyatları

Firmamız haftanın 7 gün 24 saati klima montaj hizmetini sunmaktadır. Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul'un bütün semtlerine montaj hizmeti sağlanmaktadır. Klimaların montajı için istenen ücret bütçe dostu olmakla birlikte makul fiyatlar istenmektedir. Her yıl montaj fiyatları güncellenmekte olup fiyatların ekonomik olmasına önem gösterilmektedir. Klimanın türü ve ebatı, montaj fiyatının değişmesine neden olmaktadır.

Gerekli yetki ve teknik kadroya sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini uygun fiyat politikası ile sağlamaktadır. Yeni klima alacak kişiler için en ekonomik keşif hizmeti sunulmaktadır. Keşif hizmeti sonucunda, hangi model ve büyüklükte klima alınacağı belirlenmektedir. Klimanın montajı gerçekleştirildikten sonra elektronik aksam kontrolü yapılmaktadır. Firmamız tarafından montajı sağlanan klimalar, uzun yıllar kullanılmaktadır.

Bahçelievler Klima Sökme

Klimaların çok fazla tercih sebebi olmasının en büyük nedeni, söküldükten sonra tekrar kullanılabilir olmasıdır. Her ne kadar klima sökümü basit gibi görünse de büyük tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Klima sökümü esnasında yapılacak bir hata, ciddi maddi zararlara yol açabilmektedir. Ciddi maddi zararlar ile karşılaşmak istemeyenler, Bahçelievler klima servisi tercih etmektedir.

Belirli bir sıra ile tek tek sökülen klima, daha sonra tekrar kullanılabilmektedir. Klima sökümü sırasında bütün güvenlik önlemleri alınmaktadır. Klimanın sökümü sırasında yapılabilecek en ufak hata, klimanın düşmesine sebebiyet verebilmektedir. Elektrik bağlantısı sökümü esnasında klimanın takılı olduğu fiş indirilmektedir. Firmamız tarafından klima kırılmadan toplanmaktadır.

Bahçelievler Klima Bakımı Önemi

Klimalar belirli dönemlerde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Klimaların düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması, tüketicilere büyük fayda sağlamaktadır. Düzenli bakım sayesinde filtrelerde biriken zararlı maddeler temizlenmektedir. Klimaların daha uzun ömürlü olması, yapılan bakımlar ile doğru orantılı olmaktadır. Bakımı yapılan klima daha verimli çalışmakta olup enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Daha kolay ısınma ve soğuma gerçekleştiren klimanın, olası sorunları bakım sırasında keşfedilmektedir. Tespit edilen sorunlar büyük arızalara neden olmadan çözüme kavuşturulmaktadır. İlerleyen süreçler göz önüne alındığında, düzenli bakım yaptıran tüketiciler büyük klima masraflarından kurtulmaktadır. Kapalı alanlarda çalışmak zorunda kalanlar için klima büyük konfor sağlamaktadır. Ömrü dolan parçaların değişimi, klimanın uzun yıllar kullanılmasında büyük rol oynamaktadır.

Bahçelievler Klima Servisi Hizmetleri

İşini titizlikle yapan personellerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Personellerimiz teknik konuda bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, klimanın bulunduğu yere gelerek hizmet sağlanmaktadır. Onarım gibi durumlarda orijinal parça kullanımına dikkat edilmektedir. Klima bakım ve onarımın yanı sıra keşif hizmeti de sunulmaktadır.

Hizmet vermek için her daim hazır olan personellerimiz, eğitimler alarak her türlü klima cihazının bakım ve onarımını yapmaktadır. Klima arızalarında detaylı kontrol yapılmakta olup cihazın problemi en kısa süre içerisinde çözülmektedir. Bakım hizmeti için kimyasal madde kullanılarak iç ve dış temizlik sağlanmaktadır. Temizlik işlemi yapılmayan klimalarda, zamanla tıkanma görülmektedir.

Bahçelievler Klima Arıza ve Tamir Hizmeti

Klimalarda görülen arızaların birçok etkeni bulunmaktadır. Montaj hatası, yanlış yapılan temizlik, fabrikasyon ve yanlış klima seçimi arızaların başlıca sebebi olmaktadır. Ciddi bilgi ve birikime sahip olan profesyonel ekibimiz, klimaları orijinal parça kullanarak tamir etmektedir. Orijinal yedek parçalar için 1 yıl garanti verilmektedir.

Müşterilerimiz alacakları hizmet ne olursa olsun, rahatlıkla firmamız ile iletişime geçebilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmet, en iyi koşullarda sağlanmaktadır. Arızaların çözümü için bir fiyat verilmeden önce arızanın tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespit sonucu tamir maliyeti ortaya çıkmakta olup fiyat konusunda müşterilere bilgi verilmektedir. Yüksek standartlarda verilen tamir hizmeti, klimaların ömürlerini uzatmaktadır. Kalite standartları bakımından, Bahçelievler klima servisi titiz çalışmalar ortaya koymaktadır.