Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Esenler Klima Servisi

Esenler klima servisi Esenler sakinleri için klima bakım, onarım hizmetlerini aynı gün servis imkanı ile sunuyor. Yaşam alanımız için kullanışlı olan klimalar, her mevsim çalışan teknolojik ürünlerdir. Klimalarınızı yaz veya kış ayları fark etmeksizin istediğiniz derecelerde çalıştırabilirsiniz. Farklı hava koşullarına maruz kalan bu teknolojik ürün, yılda en az iki kez bakım isterler. Esenler klima servisi olarak bizler, bu ihtiyacınızı profesyonel ekibimizle karşılıyoruz. Klimalarınızın, sorunsuz şekilde uzun ömürlü çalışması için bizleri tercih edebilirsiniz.

Klima Arızaları Neden Oluşur?

Klimalar, teknolojik kurgulanış biçimleri nedeniyle, 4 mevsime maruz kalabiliyorlar. Yaz aylarında serinletmek için kullanılırken, kış aylarında hava sıcaklığını yükseltmek için kullanılırlar. Ara mevsimlerde günün koşullarına göre sıcak veya soğutma amacıyla çalıştırılırlar. Klimalar sadece iç üniteden ibaret değildirler.

Klimanın asıl çalışmasını sağlayan, motoru yani dış ünitesidir. Dış ünite farklı mevsim şartlarına maruz kaldığından dış etkenlere karşı savunmasız kalabiliyor. Örneğin, otlar, böcekler, toprak, toz dış ünite içerisine girerek tıkanma oluşturabilir. Tıkanmaların sonucunda devrenin soğutma kapasitesi düşerken, çekilen akım miktarı yükselebilir.

Bu problemler, ünite ısınıp devre dışı kalacağı süreye kadar devam eder. Klima bu durumda daha fazla elektrik harcadığı gibi düşük verimle çalışmaya başlar. Müdahale edilmediği durumlarda bozulabilir. Bu tür sorunların yaşanmaması için bakımlarının yıl içerisinde en az iki kez profesyonel ekiple gerçekleştirilmesi gerekir. Esenler klima servisi firmamız profesyonel ekip ve ekipmanıyla, klimanızın uzun ömürlü çalışması için sizlere destek sağlayabilir.

Klima Bakımının Faydaları Nelerdir?

Klimaların dış etkenlere maruz kalması sonucunda bozulma, sorunlu şekilde çalışma gibi durumlar meydana gelir. Klima bakımının yapılması, cihaz için önemli faydalar sağlar.

Klimanızın ömrü uzar. Profesyonel ekibimiz klimanızın bakım kontrollerini yaparak, var olan tüm aksaklıkları giderir. Buda klimanızı daha verimli ve uzun ömürlü kullanmanıza katkı sağlar.

Enerji tasarrufu sağlanır. Klimanızın bakımını yaptıktan sonra, daha verimli ve tasarruflu çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Arıza oluşumunu engeller. Esenler klima servisi sizlere en iyi hizmeti sunacağından, gelecekte oluşabilecek arızaların önüne geçilir.

Klimanın performansı artar. Tüm iç dış ünite bakımları yapıldıktan sonra klimanızın, performans düzeyi artmaya başlar. Firmamızın profesyonel ekipleri bakımı bitirdikten sonra, klimanız ilk günkü performansıyla çalışmaya başlar.

Klimalar, mevcut oda içerisindeki havayı alıp, sıcak veya soğuk şekilde tekrar odaya salar. Mevcut odanın havasının içerisinde pek çok bakteri veya virüs olabilir. Bu mikro organizmalar, zamanla klima filtresine yapışarak çoğalmaya başlarlar. Eğer bakım düzenli şekilde yapılırsa, hastalık oluşum riski de azaltılmış olur.

Klima Bakımını Kim Yapmalı?

Klima bakımı için en çok sorulan soruların başında, klima bakımının kimler tarafından yapılması gerektiğiyle ilgilidir. Klima bakımı mutlaka, alanında uzmanlaşmış profesyonel ekiplerle yapılmalıdır. Alanında profesyonel ekiplerle yapılmadığında, oluşabilecek riskler artacaktır. Bu nedenle sizler de Esenler klima servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Hemen iletişim sayfamıza tıklayarak alanında uzman, garantili hizmet sunan, uygun fiyatlı profesyonel ekibimizi çağırabilirsiniz. Firma olarak bizler, değerli zamanınızı almadan, yılların deneyimiyle klima bakım işlemlerinizi dakikalar içerisinde yapmaktayız.

Klima Bakımı Yapılmazsa Neler Olur?

Klima bakımının yapılmadığı durumlarda en sık görülen sorun, klimanın performansının yeterli olmamasıdır. Bakım daha uzun süreli yapılmadığında ise klima performansını kaybettiği gibi bozulma durumlarıyla karşılaşabilir. Binlerce lira harcayarak aldığınız klimanız, bozulduktan sonra önemli bir masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu durumları yaşamamak adına yılda minimum iki kez bakımları yaptığınızda, klimanız problem yaşamayacaktır. Sizde klimanızda olabilecek maksimum seviyede verim alabileceksiniz. Dilerseniz şimdi Esenler klima servisi firmamız olan İklimsel Klima iletişim adresine tıklayarak, profesyonel ekibimizle görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, soruna anında çözüm bulabilirsiniz.

Esenler Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Esenler klima servisi olarak bizler klimalarla ilgili tüm durumlarda her daim yanınızdayız. İster klimanızla ilgili sorunlarda, ister montaj durumlarında, ister bakım konularında bizlere danışabilirsiniz. İklimsel Isıtma Soğutma Klima ve İklimlendirme olarak ekibimiz, sizlere en doğru hizmeti anında sağlayacaktır. Hizmetimizin almanız için pek çok sebep bulunuyor. Profesyonel ve uzun süredir bu sektörde yer edinmiş firmamız, müşterilerine en doğru hizmeti sağlamaya devam ediyor.

Doğru Seçim Kaliteli Hizmet

Kaliteli hizmet almak için doğru seçimin yapılması gerekir. Klimanızla ilgili her türlü durumla ilgili atacağınız adımlar, klimanızın çalışma performansını, uzun ömürlülüğünü etkiler. Sizler de doğru seçimi kaliteli hizmetle birleştirmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden firmamızı arayabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz. Hemen uzman ekibimizle görüşerek, bilgilendirme yapabilir, kısa sürede klimanızla ilgili doğru desteği alabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Klima servis sayılarının gittikçe arttığı ülkemizde, tercih konusunda titiz davranmanın önemli olduğu düşüncesindeyiz. Sizlerin de tercih ederken belli şartlarınızın olduğunu, profesyonel ekiplerle çalışmak istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden firmamız sizler için en doğru seçenek olarak hizmet sunuyor.

Hatasız, profesyonel ve ne yaptığını bilen ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunar.

Klimayla ilgili her türlü soruna karşı, iş disiplinine sahip, kültürel anlamda kendilerini yetiştirmiş ekibe sahibimiz.

Kullanmış olduğumuz ekipmanları sürekli güncelliyoruz. Her türlü teknolojideki klimaların servis hizmetleri için gerekli tüm ekipmanlara sahibimiz.

İşimizi doğru yapmaya çalışıyoruz. Bizim için en önemlisi, bizi tercih eden kullanıcılarımızı mutlu etmektir. Sizler için doğru olanı yaptığımıza emin olduğumuz adımları atıyoruz.

Her daim hizmetinizdeyiz. Firmamız sizlerin istekleri karşısında haftanın her günü ve saatinde isteklerinizi karşılayabiliyor.

Hızlı hareket ediyor, çözümlemeleri doğru yapıyoruz. Klima konusunda gereken tecrübeye sahibiz.

İklimsel Klima olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmak için çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz bu profesyonel hizmeti, piyasada bulanmayacağınız uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Amacımızın tamamen sizleri her anlamda mutlu etmek olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Klima Bakımını Kendimiz Yapabiliyor Muyuz?

Evde klima bakımını kendimiz yapabilir miyiz sorusu gündemde yer alıyor. Ancak bu durum ne yazık ki mümkün değildir. Klimalar yapıları gereği karmaşıktırlar. Basit gibi görünürler ama iç ve dış ünite gibi iki farklı bölümden oluştukları için karmaşıklıkları meydana çıkıyor.

Klimanızın ön iç ünitede bulunda filtrelerini çıkararak temizleyebilir, tekrar yerine koyabilirsiniz. Ancak sadece bunu yapmak klima bakımın yapmak için yeterli değildir. Bakım için mutlaka ekipmanların doğru seçilmesi, iç kısımlarının da doğru temizlenmesi gerekir. İşi yapan kişilerin mutlaka konuda profesyonel olması klimanın tüm iç-dış devrelerini bilmesi gereklidir.

Neden İklimsel Klima?

Firmamız 12 yıllık tecrübesiyle, sizlere klasik hizmetin haricinde, genç, dinamik ve pratik çözümler sunuyor. İklimsel Klima ekipleri, her daim yenilikçi fikirlere uygun hareket ettiklerinden, yeni teknolojik ürünlere karşı gereken çözümleri kolayca çözüm sağlayabiliyorlar.

Firmamızın, referanslarını kontrol ettiğinizde, en önemli markaların ekibimizle çalıştıklarını görebilirsiniz. Türkiye'nin en önemli markaları, klima bakım servisi ve onarım için İklimsel Klima adresini tercih ediyorlar.

Siz değerli kullanıcılarımızı da bu kaliteli hizmetten faydalanmak için davet ediyoruz. Klimalarınızın bakımı için profesyonel ekibimize güvenebilir, klimanızı her mevsim güvende tutabilirsiniz. Esenler klima servisi olarak en önemli farklarımızdan birisi kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmamızdır.

Klima Servisi İçin Zaman Kaybetmeyin

Klimanızın montaj, kurulum, bakım gibi işlemlerinde zaman kaybetmeyin. Hemen profesyonel ekibimizle iletişime geçerek, çok kısa sürede klimanızla ilgili tüm çözümlere anında ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan ekibimizi tercih ettikten sonra memnuniyet duyacağınızı garanti ediyoruz.