Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş klima servisi İklimsel Klima, Beşiktaş ilçesi ve tüm İstanbul geneline klima servis hizmetleri sunmaktadır. Belki de çağımızın en önemli icatlarından kabul edilecek olan klima günümüz insanının vazgeçilmez cihazları arasında yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir makine mühendisi olan W. Carrier 1902 yılında ilk klimayı icat etmiştir. Bu klimanın ağırlığının 30 ton olduğu düşünülürse klima alanında son yıllarda ne kadar hızlı bir gelişme olduğu anlaşılır. Bugün uzay aracından çocuk odalarına vazgeçilmez cihaz, iklimlendirme cihazı olan klimadır.

Klima Nedir?

Klimalar, soğutma çevrimi kullanarak bir ortamı ısıdan arındıran, ortamdaki fazla nemi alıp, ortama taze hava sağlamak amacıyla tasarlanan mekanizmalarıdır. Klima, ortamdaki havanın fazla nemini alır, içeride gerekli hızda hava dolaşımını sağlar ve filtre eder.

Klima ve İklimlendirme

İklimlendirme, kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, temizlik, hava sirkülasyonu ve tazelikte tutulmasıdır. İklimlendirme cihazları, klimalar bu işlemi yerine getiren cihazlardır. Klimalar, kapalı mekanların iklimlendirilmesini sağlayan sistemlerdir. Havanın fazla nemini alarak, içeride ise gerekli hızda hava dolaşımını sağlayarak havayı filtre ederler.

Klimanın icadından sonra bu alana özgü spesifik bir alan olan "iklimlendirme mühendisliği" ortaya çıkmıştır. Klima cihazlarının, montajından rutin bakımı, arıza ve sorunlarının giderilmesine kadar geniş bir yelpazede de teknik ekiplerle hizmet veren teknik servisler ortaya çıkmıştır. Yıllardır sektörde hizmet veren Beşiktaş klima servisi olarak bizler de maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Klima Kullanım Alanları Nelerdir?

Belki de yüzyılın icatlarından olan klimanın günümüz kullanım alanı son derece geniştir. Ülkemiz gibi sıcak iklim kuşağında bulunan coğrafyalarda özellikle yaz aylarında klima kullanımı zirve yapmaktadır. Klimaların teknik olarak gelişmesi başka sektörleri de etkilemiştir. Buna en güzel örnek, çok katlı, çok yüksek binaların inşa edilebilmesi ya da çok katlı yer altı bodrum katlarının inşaatının mümkün olmasıdır. Klimaların belli başlı kullanım alanlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Havalimanları, metrolar, hastaneler, laboratuvarlar, ameliyathaneler, muayenehaneler
 • Konutlar, plazalar.
 • Kreşler, okullar, üniversiteler.
 • Kamu kurum ve kuruluşların binaları.
 • Askeri bina ve tesisler.
 • Oteller, bungalov ve benzeri turistik tesisler.
 • Kaplıca, hamam ve sauna benzeri yerler.
 • Bürolar, ofisler, iş yerleri.
 • AVM, mağazalar, marketler, lokantalar.
 • Sinema salonları, tiyatrolar, konser salonları.
 • Arşivler, kütüphaneler, müzeler.
 • Minibüsler, otobüsler, otomobiller.
 • Trenler
 • Gemiler, vapurlar.
 • Uçaklar, jetler, helikopterler, uzay araçları ve benzeri hava araçları.
 • Endüstriyel işletmeler, imalathaneler, fabrikalar.

Klima Bakımı Neden Önemlidir?

İnsanlar ne yazık ki klima satın alırken gösterdikleri dikkat ve özeni klimalarını kullanırken göstermeyebiliyorlar. Klima bakımının bazen hayati önemi olduğunu, Beşiktaş klima servisi olarak her fırsatta müşterilerimize anlatmaktayız. Gerçekten de klima bakımının özellikle insan sağlığı üzerinde ciddiye alınması gereken etkileri bulunmaktadır. Klima bakımının zorunluluğunu şu başlıklar altında açıklamak olanaklıdır:

Periyodik bakımı ihmal edilen klimalar kötü koku yayar, polen ve bakteriler insan sağlığını tehdit eder. Sinüzit, baş ağrısı, astım ve hatta kronik hastalıklara bile sebep olabilir.

Periyodik bakımı aksatılan klimalar aşırı enerji tüketir. Enerji sarfiyatının %40 gibi ciddi oranlara ulaştığı gözlenmektedir.

Periyodik klima bakımı yapılmaması klimanın kullanım ömrünü kısaltır. Klima cihazının verimli çalışmasını önler ve kısa sürede iç mekanizmalarının yıpranarak eskimesine neden olur.

Beşiktaş Klima Servisi Hizmeti

Beşiktaş klima servisi olarak 12 yıldır bu alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hem yaşam alanlarında hem çalışma ortamlarında çok önemli görev yerine getiren klima cihazlarının satın alınmasından sonra düzgün ve yetkin servis ekiplerince montaj ve bakımları yapılmalıdır.

Kişiler klima satın alırken genellikle ayrıntılı araştırma yapmakta ve bazen de çok yüklü meblağlarla pahalı klima cihazları satın almaktadırlar. Ancak kurulum yani montaj aşamasında aynı titizliği göstermemektedirler.

Halbuki klima cihazının konumunun doğru tespitinden teknik olarak doğru montajı çok önemlidir. Ehil ve yetkin olmayan kişiler tarafından yapılan montajlar ileride çok ciddi sorunlara ve maliyet artışlarına sebep olmaktadır.

Bizler Beşiktaş klima servisi olarak yıllardır bu alanda kendini başarı ve müşteri memnuniyeti ile ispatlamış bir firmayız. Güler yüzlü, dinamik, genç ve profesyonel teknik ekibimiz ile klima montajı, klima servisi ve klima bakım hizmetini hızlı bir şekilde en uygun maliyetlerle sunmaktayız.

Klima Bakımı

Müşterilerimize sık sık klima bakımının önemini hatırlatmayı kendimize borç bilmekteyiz. Çünkü verimli bir klima kullanımı ancak düzenli klima bakımı ile olanaklıdır. Klima bakımı özellikle insan sağlığı açısından çok önemlidir. Her mevsim ya da 5-6 ayda bir teknik ekip tarafından periyodik klima bakımının yapılması konforlu bir ısı ve temiz hava solumanın şartıdır.

Profesyonel teknik ekibimiz ile Beşiktaş klima servisi olarak hızlı bir biçimde klima cihazlarınızın periyodik bakımlarını en uygun maliyetlerle ve size özel çözümlerle yapmaktayız. Klima bakımının düzenli bir biçimde yapılması cihazınızın kullanım ömrünü de uzatacaktır.

Klima Servisi

Yıl boyunca kullanılan bir cihaz olması sebebiyle klima cihazları dönem dönem sorun çıkarabilir arıza verebilirler. Beşiktaş klima servisi olarak yıllardır başarı ile klima servis hizmetini yerine getirmekteyiz. Bizlere her türlü iletişim kanalları ile ulaşarak kısa sürede sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Klima Montajı

Sektörde 12 yıllık tecrübemizle de tespit ettiğimiz olumsuz bir durum, insanların klima montajının önemini yeterince kavrayamamış olmalarıdır. Halbuki doğru klima seçimi kadar klimanın montajının yerinin saptanmasından teknik olarak doğru montajı da önemlidir.

Yanlış montaj, yetkin olmayan kişilerce yapılmış montaj ileriki dönemlerde sizlerin başını ağrıtacaktır. Hiç ummadığınız anda ortaya arızlar çıkacak ve klimanız ömrünü kısa sürede tüketecektir. Bu sebeple doğru klima kadar doğru teknik servis ile montaj konusuna da dikkat gösterilmelidir. Yıllardır klima montajı konusunda profesyonel teknik ekibimizle başarı ile hizmet sunmaktayız.

Beşiktaş Klima Servisi Vizyonu

Sektörde yılların tecrübesi ile kendine haklı bir yer edinmiş firmamız her zaman hızlı, kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunmayı ilke edinmiştir. Genç, dinamik, yenilikleri takip eden, bireysel yaklaşımlarla kişiye özel çözümler sunmaya odaklı profesyonel ekibimiz klima servis hizmetleri konusunda sürekli kendini geliştirmektedir.

Beşiktaş klima servisi olarak bizler, müşterilerimizin klimalarından en yüksek verimi alacak şekilde kullanmaları konusunda yardımcı olmaktayız. Daha montaj aşamasından rutin bakımı ve beklenmedik arıza ve sorunlara kadar kıymetli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Beşiktaş klima servisi olarak vizyonumuz, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Beşiktaş Klima Servisi İletişim

Çağımızda kişilerin vazgeçilmezlerinden olan klimaların en verimli şekilde çalışması doğru montaj ve periyodik bakımlarının düzenli biçimde yapılmasına bağlıdır. Klima satın alırken gösterilen özen ve dikkat klimanın bakımı için seçilecek teknik servis açısından da geçerlidir.

Ehil olmayan kişilerce yapılan klima montajları ve verilen servis hizmetleri ne yazık ki hiç istenmeyen olumsuz sonuçlara sebebiyet vermektedir. Hem ekonomik yönden hem de hiç beklenmedik zamanda ortaya çıkacak arızaların sebebiyet vereceği mağduriyetleri önlemek doğru servis seçimi ile önlenebilir.

Sektörde 12 yıllık tecrübesi ile Beşiktaş klima servisi müşteri memnuniyetini her zaman öncelemektedir. Firma olarak misyonumuz ve vizyonumuz müşterilerimize kaliteli hizmeti, hızlı ve en uygun maliyetlerle sunmaktır.

Klima gibi bazen yaşamsal öneme sahip bir cihazın arızasının ya da sorununun derhal giderilmesi gerekmektedir. Bu sebeple müşterilerimizin bizlere kısa sürede ulaşması şarttır. Beşiktaş klima servisine web sayfamızda yer alan Servis Talep Formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. E-mail adresimize talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. GSM hattından taleplerinizi mesaj şeklinde gönderebilirsiniz. Doğrudan telefon açarak servisimize ulaşabilir, şikayetinizi anlatabilir ve en kısa sürede genç ve dinamik teknik ekibimizden hizmet alabilirsiniz.