Kapat
Osmaniye Mah. Çağlar Sok. No: 2 Bakırköy / İstanbul
(0212) 909 97 72 info@klimaservisimerkezi.com.tr
Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane klima servisi geniş servis ağı ve profesyonel ekibi ile klima tamir ve bakım hizmetleri vermektedir. Yaz ve kış aylarında iklimlendirmenin önem kazandığı bir çağda yaşıyoruz. Durum böyle olunca klima çok önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda klima adı verilen cihaz büyük bir önem barındırıyor. Klimanın kendisi kadar montaj, bakım ve onarım gereksinimi de söz konusudur. Konu bunlar olduğunda servis hizmetlerine gereksinim duyulmaktadır. Sektörde çok sayıda klima servis firması bulunuyor.

Klima servis firmaları bu anlamda önemli olan aktörler olarak karşımıza çıkıyor. Klima zaman içerisinde bakıma ve onarıma ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacın karşılaşması anlamında servis hizmetleri öne çıkar. Klima servis hizmetleri cihazın uzun ömürlü ve verimli olmasına önemli katkı sunar. Bu anlamda hizmet alınabilecek firmalardan biri olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Kağıthane klima servisi hizmetlerimizle müşterilerimize önemli destekler sağlamaktayız.

Profesyonel Kadro Kağıthane Klima Servisi

Uzun yıllar önce faaliyete geçmiş durumda olan firmamız servis hizmetlerini titizlikle sunmaktadır. Çünkü firmamız için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımız durumundadır. Bu anlamda satış ve servis ekibimiz alanında tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında güler yüzlü ve profesyonel personellerden oluşmaktadır.

Bu sayede müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ihtiyaç duydukları çözümleri sunmaktayız. Tüm bunların yanı sıra uygun fiyatlı servis hizmeti veren bir firmayız. Fiyatlarımızda uygunluğu öncelerken elbette hizmet kalitesinden de taviz vermemekteyiz.

Klima Montajı Neden Uzmanına Yaptırılmalı?

Servis sektöründeki öncü firmalar arasındayız. Kağıthane klima servisi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Firmamız klima servis hizmetlerini tecrübeli elemanları vasıtasıyla sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında klima montajı da bulunmaktadır.

Klima montajı ürünü alırken gösterilmekte olan hassasiyet kadar önem verilmesi gereken bir konu olmaktadır. Klimanın sahip olduğu kalitesi, özelliği ve performansı ne kadar iyi olursa olsun montaj önemlidir. Doğru şekilde yapılmamış olan bir montaj sorun cihaz için ciddi bir sorun oluşturabilmektedir.

Montajın doğru yapılması ise birçok şartı yerine getirmekle mümkün olmaktadır. Yalnızca bu şekilde klimadan tüm özellikleriyle en doğru şekilde verim alınabilmesi mümkün olmaktadır. Ufak bir montaj hatası dahi cihazda kalıcı arızalara, verimsizliğe ve aşırı enerji tüketimine neden olabilir. Tüm bu olumsuzlukların önüne geçilmesi adına uzmanından yardım alınması önem kazanmaktadır. Firmamız uzman ekibiyle her daim hizmetinizdedir.

Kağıthane Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima cihazının vazgeçilmez bir konfora dönüştüğü günümüzde servis hizmetleri önemli bir unsuru oluşturuyor. Çünkü klimanın verimli ve sağlıklı çalışmasında servis hizmetlerinin önemi büyüktür. Bu hizmetlerin başında montaj gelmektedir. Montajın uzmanı tarafından yapılması önemlidir. Ancak bu sayede klimanın uzun ömürlü ve yüksek performanslı olması sağlanabilmektedir.

Klima montajı sonrasında ise belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyulur. Yapılan klima bakımı sayesinde cihazın performansının uzun süre muhafazası mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda olası arızaların önüne geçilmesi de mümkün olmaktadır. Bunun yanında olası arızalar durumunda uzmanından yardım alınmalıdır. Böylece cihazın eski performansına kavuşması söz konusu olur.

Tüm bunları sektöründe öncü konumundaki firmamız özenle sunmaktadır. Kağıthane klima servisi hizmetlerimizle klimanız için gerekli tüm olanakları sunmaktayız. Bu hizmetleri ise büyük bir titizlikle ve uygun fiyat anlayışıyla sunmaktayız.

Klima Montajının Aşamaları

Klima montajı önemli bir konu başlığı oluşturmaktadır. Çünkü ürünün kendisi kadar montajı da önemlidir. Montajı doğru yapılmayan bir klimanın verimli çalışması söz konusu değildir. Bu kapsamda klima montajının belirli aşamalarının varlığı söz konusudur. Bu aşamalar:

 • İlk olarak ortam verimliliği test edilir.
 • Klima için en ideal yer seçimi yapılır
 • İç ünitenin doğru bir şekilde doğru yere montajı gerçekleştirilir
 • Dış ünite, iç ünite ile dengeli olacak bir şekilde montaj yapılır
 • Boru ve drenaj hattı döşeme işlemi gerçekleştirilir
 • İç ünite elektrik tesisatı döşemesi yapılır
 • Gaz kontrolü gerçekleştirilir ve gerekli hallerde takviye yapılır
 • Cihazın çalıştırılması öncesi son kontroller gerçekleştirilir
 • Klima çalıştırılır ve test işlemi gerçekleştirilir.

Klima Servis Hizmetleri Neden Önemli?

İnsan gereksinimleri zamanla değişiklik gösterir. Bunun sonucunda da artık her evde ve ofiste ana ihtiyaç klima kullanımı olmaktadır. Durum böyle olunca klima servisi hizmetleri vazgeçilmez bir gereklilik haline gelmiştir.

Artık ev ve işyerlerinde dört mevsim klimalardan faydalanılmaktadır. Bu noktada cihazın teknolojisi, pratikliği ve elektrik tüketimi önem kazanır. İhtiyaca uygun klimanın alınmasından sonra yüksek verimlilikte ve sağlıklı kullanımı için servis hizmetleri gerekmektedir.

Arıza söz konusu olduğunda doğru ve zamanında müdahale önemlidir. Aksi bir durumda ise klimalarda birçok farklı problem ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda kullanıcının yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalma durumu olur. Bu bakımdan doğru servis hizmetlerinin seçilmesi önemli bir konudur. Bu klimanız fabrikadan ilk çıktığı gündeki verimliliğine kavuşur.

Klima Sevisi Seçiminde Doğru Servis Firmasının Seçilmesi Neden Önemli?

Klima cihazlarda bakım, onarım ve montaj önemli bir konudur. Bu işlemlerin uzman kişiler tarafından yapılması cihaz verimliliği için gereklidir. Bu noktada klima servis firması seçiminin doğru yapılması önem arz eder. Doğru teknik servis seçiminde ise dikkate alınması gereken bazı hususların varlığı söz konusudur. Bunların başında firmanın kolay iletişim kurulabilir olması gelmektedir.

İletişim kurulabilir olmasından sonra ise sizi dinlemesi ve doğru çözümü sunması önemlidir. Bunun için müşteri temsilcilerinin konusunda uzmanlaşmış kişiler olması gerekmektedir.

Bir başka önemli husus ise müşteri temsilcisinin sizi ilgi ile dinliyor olmasıdır. Bu sayede sorununuzun doğru şekilde anlaşılması mümkün hale gelir.

Klima servis firması seçiminde olmazsa olmaz bir diğer unsu hız olmaktadır. Bu sayede klimanızda karşılaşılan sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi mümkün hale gelir. Kağıthane klima servisi hizmetleri bulunan firmamız müşterilerine tüm bu olanakları sunmaktadır. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz en doğru adres olma özelliği barındırmaktadır.

Klima Bakımına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Klima bakımı; yaz kış her ortamda kullanılan klima için çok önemlidir. Çünkü sağlığımızı ve rahatlığımızın korunmasında klima bakımı önemli rol üstlenir. Aynı zamanda cihazın, ilk günkü performansıyla çalışması ve pek çok sorundan uzak tutması açısından önemlidir.

Hiç bakım yaptırılmaz ise klima kullanıldıkça bazı durumlara maruz kalmaktadır. Bunların başında ise kirlenme gelir. Bunun yanı sıra cihazda yorulma söz konusu olur. Bu bakımdan klimalarda her mekanik araç gibi bakıma gereksinim duyar. Bakımları zamanında veya hiç yaptırmaz ise klimalar zamanla faydadan çok zarar verir hale gelebilmektedir. Tüm bunların önlenmesinde bakım unsuru olmazsa olmaz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Klima Bakımının Faydaları

Zamanında ve uzmanına yaptırılan bakımın çok önemli yararları söz konusudur. Kağıthane klima servisi hizmetleri bulunan firmamız konusunda uzman ekibiyle çalışmaktadır. Bu anlamda klimanıza profesyonel bakım sunmaktadır. Bakımların belirli periyotlarda yapılmasının son derece büyük faydaları söz konusudur. Bunları ise şu şekilde listelemek mümkün olmaktadır:

 • Klimanın verimliliğinde artış olur.
 • Uzun süreli kullanım sonrası hastalık riski ortadan kalkar.
 • Önemli ölçüde enerji tasarrufunun sağlanması mümkün hale gelmektedir.
 • Cihazda oluşabilecek arızaların önlenmesi mümkün hale gelir.
 • Klimanın en verimli ve yüksek performansla çalışması sağlanır.

Klima Bakımını Kim Yapmalıdır?

Klima bakımı çok önemlidir. Ancak klima bakımı kadar bu bakımın kim tarafından yapılacağı da çok önemlidir. İşinin ehli olamayan kişi tarafından yapılan yarım yamalak bakım sonrası, klima verimi daha da düşebilmektedir. Öyle ki cihazda arızalar ortaya çıkmasına dahi sebep olunabilir.

Bundan dolayı bakımı yapacak olan servisin ürün konusunda tam bilgiye sahip olması gerekir. Bunun yanında bakım için kullanılacak malzemenin eksiksiz ve kaliteli olması gerekmektedir. Bu bakımın eksiksiz olarak yapılması ve doğru bakım için gereklidir.

Tecrübesiz Bir Kimse Klima Bakımı Yapabilir mi?

Evde tecrübesiz bir kişi tarafından klima bakımı yapılabilir mi sorusu çok sorulmaktadır. Fakat tecrübesi olmayan bir kimsenin klima bakımını evde kendisinin yapması mümkün değildir. Kişi sadece ön filtreleri evde yıkayarak kullanılabilirler. Fakat bu durum gerek verim, gerekse de teknik sorunların çözümü veya önlenmesi konusunda yeterli değildir.

Evde gerçekleştirilen bu filtre temizleme işlemi 10-15 günde bir yapılabilir. Fakat en az 4-5 ayda bir profesyonel bir servise tam bakım yaptırılması gerekmektedir. Kağıthane klima servisi, bu noktada önemli bir seçenek olarak faaliyetlerini özenle gerçekleştirmeye devam etmektedir. Klima cihazlarınızın bakımlarını itina ile ve uygun fiyatlı olarak yapmaktadır.